Laleczki
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

Firma Michał Tymcio Usługi Pośrednictwo, działa na podstawie modelu sprzedaży dropshipping, nie jest importerem towarów wystawionych w sklepie jest jedynie pośrednikiem między zbywcą a kupującym. Zajmuję się obsługą zamówień i transakcji dokonywanych poprzez portale na których umieszczone są nasze produkty. Moja firma świadczy usługi pośrednictwa wyłącznie pomiędzy zbywcą a osobami prywatnymi. Zwroty i reklamację realizowane są przez kupującego. Koszty zwrotu i nieokreślony czas powodują że mogą być nieopłacalne dlatego proszę o przemyślany zakup !!!

Dlaczego my a nie inna firma:

  • W ramach usług pośrednictwa firma dokonuje kontroli prawidłowości przesyłanego przez sprzedawcę do kupującego towaru. Kontrola polega na sprawdzeniu czy zamówiony przedmiot jest zgodny z zamówieniem oraz czy nie posiada widocznych uszkodzeń. W przypadku kiedy kupujący nie chce skorzystać z tej opcji należy powiadomić o tym w chwili zakupu. W tym momencie zamówiony towar trafi bezpośrednio do kupującego na adres wskazany podczas zakupu.
  • Jako nieliczni z uwagi na ustalenia/długoletnią współpracę z producentem lub dystrybutorem azjatyckim jesteśmy wstanie dostarczyć przesyłkę już w terminie 5 dni od zamówienia

Zamawiając u nas na pewno będziesz zadowolony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl